Багато виробників автомобілів переходять із двигунів внутрішнього згоряння на електромобілі, щоб підтримувати нульові викиди вуглецю. Однак електромобілі мають обмежений запас ходу, отже вони не можуть подорожувати на великі відстані без підзарядки.
Щоб вирішити цю проблему, команда студентів із Технологічного університету Ейндховена під назвою Solar Team Eindhoven розробила сонячний електромобіль Stella Terra, перший у своєму роді самодостатній позашляховик, що працює на сонячній енергії, що робить його незалежним від зарядних станцій. Повідомляє видання Building-tech.
Електромобіль Stella Terra має сонячні панелі, встановлені на даху, які збирають сонячну енергію, що дає авто більший запас ходу. Завдяки цим сонячним панелям та міцній конструкції Stell Terra досягає повної незалежності.
Stella Terra дозволяється використовувати на громадських дорогах, може розвивати максимальну швидкість 145 км/год. Електромобіль важить 1200 кг, має максимальну дальність пробігу понад 630 км у сонячний день, що робить його одним із найбільш далекобійних екологічних автомобілів.
«Stella Terra повинна витримувати суворі умови бездоріжжя, залишаючись при цьому досить ефективною та легкою, щоб харчуватися від сонця. Ось чому нам довелося самим проектувати майже все для Stella Terra від підвіски до інверторів для сонячних панелей», – сказав Віссе Бос, менеджер команди Solar Team Eindhoven.
Нагадаємо, в Україні у “Дії” почали бета-тестування послуги доставки посвідчення водія до поштового відділення або за адресою, читайте детальніше на Newsauto.
Фото: Building-tech
[…] Читайте також на Newsauto про те, як команда студентів (під назвою Solar Team Eindhoven) із Технологічного університету Ейндховена розробила сонячний електромобіль Stella Terra, перший у своєму роді самодостатній позашляховик, що працює на сонячній енергії, що робить його незалежним від зарядних станцій. […]